Лендінг пейдж adobe muse - збираємо сайт, наче пазл

Лендінг пейдж adobe muse - збираємо сайт, наче пазл

Дата:13 Ноября 2018
Тема:Розробка

Американська корпорація Adobe Systems, поряд з відомим софтом для дизайнерів - Adobe Photoshop і Adobe Illustrator, випустила продукт під назвою Adobe muse. Давайте разом розберемося, з якою метою він був винайдений і на яку аудиторію орієнтований.

Adobe muse - це візуальний редактор, який на основі готових шаблонів дозволяє дизайнерам без допомоги верстальників збирати адаптивні сайти (у тому числі односторінкові) на зразок пазлів.

Для приготування «апетитної страви» користувач отримує у розпорядження всі необхідні компоненти: готові кнопки, текстові блоки, графічні елементи, панелі управління і багато інших, які заповнюються власним контентом.

Умови використання ресурсу Adobe muse

Для виконання індивідуальних завдань за допомогою Adobe muse передбачено 3 тарифних плани:

  1. План для фотографів - вартість $9,99/місяць.
  2. План на одну програму - вартість $19,99/місяць (наприклад, Photoshop CC або Illustrator CC).
  3. Усі програми - вартість $49,99/місяць.

Щоб скористатися сервісом Adobe muse, потрібно передплатити вбудований до нього ресурс Creative Cloud у межах одного застосунку (прикладної програми) або плану на всі застосунки. Для ознайомлення з програмою власники безкоштовної передплати Creative Cloud можуть для початку завантажити пробну версію Adobe muse СС і протягом 7-ми днів потренуватися у роботі з сервісом.

А щоб перейти з пробної версії редактора на план передплати «Усі програми» або «Один застосунок», необхідно сплатити передплату на веб-сайті Creative Cloud. Можна вибрати річний план або план зі щомісячною оплатою. Після внесення коштів за передплату встановлений продукт автоматично ліцензується під час наступного запуску.

Переваги програми Adobe muse

Використання Adobe muse дозволяє створити веб-сайт з анімованими переходами, ефектами паралакс-прокрутки і об'єктами, які поступово з'являються і зникають. Крім зазначеного, до переваг ресурсу можна віднести:

  • Простота. Робота у цій програмі не вимагає особливих знань, навіть основ верстання та програмування. Також, вам не треба буде звертатися до програмістів за коригуванням створеного сайту і сплачувати за послуги. У зв'язку з цим, програму Adobe muse можна назвати ліками від HTML коду.
  • Швидкість. За рахунок застосування передових технологій процес створення лендінгу помітно пришвидшується. Час розробки невеликої сторінки разом з уточненнями у веб-студії може розтягнутися на 5-30 днів.
  • Багатофункціональність. Завдяки тому, що Muse є спорідненою програмою Adobe Photoshop, ви зможете не тільки змінювати текст і картинки, а й видозмінювати шаблони лендінг пейдж і шари безпосередньо. Додаткові «примочки» дозволяють промальовувати усю графіку відразу і накласти її на сайт подібно до пазлу, без попередньої нарізки і непростого верстання, як при створенні сайту класичним способом.
  • Відсутність багів. На відміну від кодів звичайних сайтів, код створеного на Adobe muse ресурсу має вигляд чистого і гарного, без некоректних помилок.
  • Можливість попереднього перегляду сайту на будь-якій стадії. Цю перевагу гідно оцінить замовник, для якого пишеться сайт, оскільки йому не потрібно буде уявляти зовнішній вигляд створюваного продукту. Використання у Muse вбудованого FTP - протоколу передачі файлів - для оперативного перегляду сайту на своєму хостингу дозволяє йому просто натискати на кнопки і бачити графіку.

Створення лендінг пейдж за допомогою Adobe muse більше нагадує захоплюючу гру з перетворення чистих сторінок на дизайнерські шедеври, ніж серйозний процес побудови сайту. Програма тільки набирає обертів, проте її можливості уже вражають. Нам залишається тільки передчувати перспективи її розвитку.