Розробка лендінга чи односторінкового сайту - адаптивного ти ефективного на замовлення

Потрібен лендінг: красивий, адаптивний, такий що продає? Звертайтесь! Landing Page Studio спеціалізується на розробці лендінг сторінок на замовлення для бізнесу

Розробка landing page - це:

Разработка


- розробка цільових сторінок з нуля під будь-який бюджет

- швидкі терміни виконання робіт

- унікальний дизайн і контент, що стимулює продаж товарів чи послуг

- забезпечення стабільної роботи на всіх основних пристроях

Продвижение


- створення і вдосконалення іміджу компанії

- залучення цільової аудиторії

- контекстна і медійна реклама

- ремаркетинг

Конверсии


- максимальне збільшення відсотка реальних клієнтів

- ефективне використання ваших ресурсів

- досягнення цільового дії (купівля, скачування, реєстрація, перегляд сторінки, підписка та ін.)

Як ми ведемо створення landing page під ключ і що чекає вас в процесі?

Створення односторінкового сайту або цільової сторінки в нашій студії - це відпрацьована ланцюжок етапів, кожен з яких ми пройдемо разом з вами.

1  Знайомство

У вас є товари, але немає продажів або ви хочете спробувати продаж через інтернет, звертайтеся до нас.

На початковому етапі ми знайомимося з бізнесом клієнта, його специфікою, товарами і послугами, які він пропонує на ринку. Для цього ми можемо поспілкуватися з вами особисто, а також запропонувати бриф з питаннями, за допомогою якого ви зможете докладніше розповісти нам про вашу справу.

Далі ми рекомендуємо клієнту найбільш відповідний під його бізнес сайт. Цільова сторінка (landing page) - найефективніший, але вельми специфічний продавець, який підходить не кожному бізнесу.

Лендінг - це те, що дійсно допоможе вам підвищити продажі, ми запропонуємо вам комерційну пропозицію із зазначенням вартості проекту.

Відвідати

Щоб створити лендінг потрібно заповнити бриф. Кошторис ви отримаєте через 3 години після відправлення нам брифа

Є бажання замовити лендінг? Створити односторінковий сайт?

Просування вашого бізнесу

Landing Page Studio допомагає створити односторінковий сайт і сприяє просуванню бізнесу в інтернет. Розробимо для вас цільову сторінку, яка приведе тисячі тисяч відвідувачів і конвертує їх в сотні тисяч клієнтів. Розвивайте бізнес з нами!

Landing Page команда

Працюючи над одним проектом, кожен учасник нашої команди вкладає в нього максимум своєї майстерності і професіоналізму, координуючи свою роботу з іншими. Саме тому наші проекти є цілісними і ефективними

Вігідні інвестиції

Шукаєте куди вигідно вкласти гроші? Спробуйте продаж і просування бізнесу в інтернет. Найвигідніший і простий спосіб зробити це - створити лендінг пейдж. Для оцінки терміну повернення інвестицій в веб-сторінку і контекстну рекламу скористайтеся калькулятором.

Красиві лендінг-сторінки під ключ

Landing Page Studio - для тих, хто вибрав шлях створення красивого, адаптивного і унікального лендінгу. Якщо ви вирішили замовити веб-сторінку в нашій студії, гарантовано отримаєте унікальне красиве рішення з крутими текстами і дизайном. Дивіться найкращі лендінгові сторінки Рунета в нашому портфоліо.

Залучення новіх клієнтів

Landing Page Studio допомагає в залученні нових клієнтів. Індивідуальні рішення вимагають значних вкладень, і якщо на старті у вас обмежений бюджет, радимо купити лендінг. Це дозволить заощадити вам близько 20 000 грн. і стартувати залучення нових клієнтів через пару днів.

Новітні web-технології

Розуміємо, що в нашій справі не можна стояти на місці. Постійний розвиток - запорука успіху. Саме тому ми впроваджуємо нові технології в процес розробки цільових сторінок, які дозволяють нам, по-перше, робити свою роботу швидше, а, по-друге, значно підвищувати її якість