Розробка лендінгу чи односторінкового сайту - адаптивного та ефективного - на замовлення

Потрібен лендінг: гарний, адаптивний, такий, що продає? Звертайтесь! Landing Page Studio спеціалізується на розробці лендінг сторінок на замовлення для бізнесу

Торгівля

Щоб підвищити продажі не потрібен дорогий інтернет-магазин.

Направити до вас потік клієнтів і перетворити простих відвідувачів на реальних покупців можна за допомогою ефективної цільової сторінки.

Лендінг на замовлення у кілька разів підвищить конверсію рекламного каналу і збільшить товарообіг.

Виробництво

Щоб презентувати товари і отримати нових клієнтів, створіть посадкову сторінку. Лендінг виробництва допоможе показати переваги товару і отримати довіру замовників.

Акцентуйте увагу на специфіці вашої діяльності, запропонуйте унікальну торговельну пропозицію і підтвердіть якість продукту відгуками реальних клієнтів.

Краса та здоров'я

Пропонуєте унікальну послугу у сфері краси та здоров'я?

Станьте експертом і розкажіть про її користь для вашого клієнта за допомогою сторінки приземлення.

Лендінг салону краси без зайвої інформації і відволікаючих сторінок: тільки ваша компанія, ваш товар і ваш клієнт.

Будівництво і ремонт

Займаєте у будівельному бізнесі конкретну вузькоспеціалізовану нішу? Вам не потрібно витрачати гроші на сайт!

Розкажіть про себе за допомогою односторінкового сайту, який сконцентрує відвідувача на вашій пропозиції і перевагах від замовлення ваших послуг. Пропонуємо найкращі лендінги для будівельних компаній, як індивідуальні, так і готові рішення.

Розробка landing page - це:

Розробка


- розробка цільових сторінок з нуля під будь-який бюджет

- швидкі терміни виконання робіт

- унікальний дизайн і контент, що стимулює продаж товарів чи послуг

- забезпечення стабільної роботи на всіх основних пристроях

Просування


- створення і вдосконалення іміджу компанії

- залучення цільової аудиторії

- контекстна і медійна реклама

- ремаркетинг

Конверсії


- максимальне збільшення відсотка реальних клієнтів

- ефективне використання ваших ресурсів

- досягнення цільової дії (купівля, скачування, реєстрація, перегляд сторінки, підписка та ін.)

Як ми ведемо створення landing page під ключ і чого вам очікувати у процесі?

Створення односторінкового сайту або цільової сторінки у нашій студії - це відпрацьований ланцюжок етапів, кожен з яких ми пройдемо разом з вами.

1  Знайомство

У вас є товари, але немає продажів, або ви хочете спробувати продаж через інтернет, звертайтеся до нас.

На початковому етапі ми знайомимося з бізнесом клієнта, його специфікою, товарами і послугами, які він пропонує на ринку. Для цього ми можемо поспілкуватися з вами особисто, а також запропонувати бриф з запитаннями, за допомогою якого ви зможете докладніше розповісти нам про вашу справу.

Потім ми рекомендуємо клієнту відповідний до його бізнесу сайт. Цільова сторінка (landing page) - найефективніший, але дуже специфічний продавець, який підходить не кожному бізнесу.

Якщо ж лендінг - це те, що дійсно допоможе вам підвищити продажі, ми складемо для вас комерційну пропозицію із зазначенням вартості проекту.

Відвідати

Щоб створити лендінг, потрібно заповнити бриф. Кошторис ви отримаєте через 3 години після відправлення нам брифу

2  Аналіз

Розробка landing page під ключ передбачає тимчасове занурення фахівців студії у ваш бізнес.

На цьому етапі ми ще ближче знайомимося з видом діяльності замовника, його продуктом і клієнтами, аналізуємо зайняту ним нішу, а також діяльність конкурентів.

За необхідності виділяємо унікальну торговельну пропозицію, на основі якої буде вибудовуватися змістовна частина односторінкового сайту.

Команда дизайнерів, програмістів і копірайтерів професійно перетворює ідею замовника в машину для збору лідів і замовлень в інтернет.

Замовити розробку лендінг пейдж в LPS можна по телефону 096 444 99 13, або пишіть менеджеру в online-чат :)

Відвідати

Створення унікальної ідеї, на якій будуть базуватися всі компоненти цільової сторінки 1-2 дні

3  Дизайн лендінгу

Ідея трансформується у проектну документацію і макети, над якими спільно працюють - дизайнер, копірайтер і маркетолог.

Якщо ви замовили лендінг під ключ з бюджетом від 16 000 грн, ми створимо виключно унікальний, адаптивний, неабиякий дизайн лендінгу, розроблений спеціально під конкретний продукт і цільову аудиторію.

Ніяких шаблонів, ніяких посередностей, ніякого плагіату!

Наша мета - створити привабливий, інформативний дизайн, який з першого погляду зможе зацікавити відвідувача, викликати у нього довіру і бажання зробити цільову дію.

Відвідати

Розробка дизайну лендінгу від 3-х до 7-ми днів з моменту підписання договору

4  Написання текстів

Створення односторінкового сайту передбачає синергію творчої думки маркетолога, копірайтера і дизайнера.

Текст для лендінгу в цьому випадку - цукерочка, дизайн - упаковка. Ви досягнете дивовижного результату, якщо цукерка буде смачною, а упаковка - привабливою, звабливою і такою, що запам'ятовується.

Відвідувач бачить товар, але ще не розуміє, яку матиме від нього користь. Ми наповнюємо landing page такими заголовками і текстом, які розкривають клієнту всі переваги і зиск вашої пропозиції і поступово спонукають його до вчинення цільової дії.

Тексти впливають на такі показники цільової сторінки як: час на сайті, показник відмов, рівень конверсії. Поставтеся до їх написання з усією відповідальністю або довірте цю справу нам.

Відвідати

Заголовки, які чіпляють, тексти, які продають - максимум конкретики та ефективності 1-2 дні

5  Верстання макету

До цього етапу входять верстання макетів сайту, забезпечення коректної роботи майбутнього лендінгу при відкритті на різних пристроях і за допомогою різних браузерів, а також написання чистого, стабільного і розширеного коду.

Усе це не тільки забезпечує постійне і стійке функціонування сайту, але й пришвидшує його завантаження, що важливо для нетерплячих відвідувачів, які готові піти з сайту, як тільки з'являються перші проблеми зі швидкістю.

Швидкість завантаження цільової сторінки і коректність її відображення впливає не тільки на користувачів, ваших потенційних клієнтів, але і на сприйняття сайту пошуковими системами Яндекс і Google. Останній навіть запровадив для тестування сайту 2 сервіси: з перевірки швидкості завантаження Google PageSpeed ​​і з перевірки зручності перегляду на мобільних пристроях Mobile Friendly Websites.

Обов'язково тестуйте свій лендінг, впроваджуйте рекомендації і просувайтесь до поставленої мети - більше клієнтів і більше продажів.

Відвідати

Адаптивне верстання під усі основні пристрої та браузери 1-2 робочих дні з моменту узгодження дизайну

6  Програмування

Landing Page Studio створює сторінки, які продають, на системі управління сайтами нового покоління UMI.CMS. Головна перевага цієї системи - максимально просте управління, яке не потребує спеціальних знань.

Також UMI.CMS дає можливість легкого масштабування односторінкового сайту, копіювання і адаптації його для інших регіонів, товарів, послуг та ін., що дозволяє не тільки пришвидшити програмування лендінгу, але й заощадити ваш бюджет.

Крім UMI.CMS, у нашій студії можна замовити розробку лендінгу і на інших системах управління сайтами, наприклад, Wordpress, 1С-Бітрікс та інших. Про переваги і недоліки cms читайте у нашій статті CMS для лендінг пейдж.

Сподіваємося, вона допоможе вам зробити правильний вибір.

Відвідати

Впровадження простої системи управління складними сайтами та лендінгами 3-4 дні з моменту узгодження дизайну

7  Запуск реклами

Коли лендінг готовий, необхідно направити на нього цільову аудиторію. Для цього ми використовуємо ефективні інструменти реклами та маркетингу.

Найчастіше це контекстна реклама, так як вона дозволяє зразу отримати + 20-50% до трафіка протягом кількох днів. Іноді це реклама у соціальних мережах, наприклад, Вконтакті та Фейсбук.

Якщо у вас є мета підвищити впізнаваність компанії або продукту, ми запропонуємо вам використовувати медійну (банерну) рекламу, як у контекстно-медійній мережі Google, так і на окремих профільних ресурсах.

Наше завдання на цьому етапі полягає не тільки в тому, щоб забезпечити сайту велику відвідуваність, але й гарантувати йому високу конверсію, тобто зробити так, щоб якомога більше відвідувачів стали вашими реальними клієнтами або ж зробили необхідну дію на сайті.

Відвідати

Налаштування рекламної кампанії в Google або Яндекс 1-2 робочих дні після того, як був розроблений лендінг під ключ

Є бажання замовити лендінг? Створити односторінковий сайт?

Просування вашого бізнесу

Landing Page Studio допомагає створити односторінковий сайт і сприяє просуванню бізнесу в інтернет. Розробимо для вас цільову сторінку, яка приведе тисячі тисяч відвідувачів і конвертує їх у сотні тисяч клієнтів. Розвивайте бізнес з нами!

Landing Page команда

Працюючи над одним проектом, кожен учасник нашої команди вкладає в нього максимум своєї майстерності і професіоналізму, координуючи свою роботу з іншими. Саме тому наші проекти є цілісними і ефективними.

Вігідні інвестиції

Шукаєте куди вигідно вкласти гроші? Спробуйте продаж і просування бізнесу в інтернет. Найвигідніший і простий спосіб зробити це - створити лендінг  пейдж. Для оцінки терміну повернення інвестицій до веб-сторінки і контекстної реклами скористайтеся калькулятором.

Красиві лендінг-сторінки під ключ

Landing Page Studio - для тих, хто обрав шлях створення красивого, адаптивного і унікального лендінгу. Якщо ви вирішили замовити веб-сторінку в нашій студії, гарантовано отримаєте унікальне гарне рішення з крутими текстами і дизайном. Дивіться найкращі лендінги Рунета в нашому портфоліо.

Залучення новіх клієнтів

Landing Page Studio допомагає в залученні нових клієнтів. Індивідуальні рішення вимагають значних вкладень, і якщо на старті у вас обмежений бюджет, радимо купити лендінг. Це дозволить заощадити вам близько 20 000 грн. і стартувати залучення нових клієнтів вже за кілька днів.

Новітні web-технології

Розуміємо, що в нашій справі не можна стояти на місці. Постійний розвиток - запорука успіху. Саме тому ми впроваджуємо нові технології у процес розробки цільових сторінок, які дозволяють нам, по-перше, виконувати свою роботу швидше, а, по-друге, значно підвищувати її якість.