Вартість лендінгу

Цікавить вартість лендінгу з високою конверсією? Скільки коштує цільова сторінка в Landing Page Studio? Вартість лендінг пейдж залежить від складності розробки, цілей та ідеології вашого проекту.

Виберіть валюту
 • Standart

  Standart

  Дешеве рішення на основі зручної CMS з перспективою подальшого розвитку. Ідеальний варіант для тестування попиту в ніші, а також у разі обмеженого рекламного бюджету.

  Готовий дизайн

  Готовий програмний комплекс

  Старт лендінгу 3 дні

  6300140140Замовити
 • Individual

  Individual

  Якісний адаптивний лендінг на основі CMS. Ідеальне рішення для працюючого бізнесу з продуманою стратегією просування в інтернет.

  Унікальний дизайн

  Продумані технічні рішення

  Старт лендінгу 30 днів

  14000350350Замовити
 • Exclusive

  Exclusive

  Ексклюзивний лендінг з wow ефектами, інтерактивними фішками і крутим адаптивним верстанням. Ідеальний варіант для просування брендів і ексклюзивних товарів в інтернет.

  Дизайн з wow ефектами

  Інноваційні інтернет технології

  Старт лендінгу 45 днів

  4200010501050Замовити

Скільки коштує лендінг з шаблонним дизайном?

Landing Page з шаблонним дизайном вибирають за двох обставин: щоб суттєво заощадити бюджет на розробку і більше вкласти у рекламу, або якщо просто немає грошей, а розвивати продаж потрібно. Використовуючи шаблонний лендінг, ви маєте розуміти, що сплатите приблизно 100 доларів за шаблон - це буде технічна частина. Додатково вам доведеться сплатити за тексти, іконки, наповнення лендінгу і налаштування реклами.

Ціна цільової сторінки з високою конверсією?

Говорячи про конверсії, ви маєте відразу розуміти, що цей параметр вимірюється по каналах, кожне джерело трафіку - Google, Яндекс, соц.мережі, контекстно-медійна мережа можуть показувати різну конверсію. Домогтися високої конверсії можна, послідовно проходячи кілька разів такі етапи як впровадження, тестування, аналіз, коригування. Тобто отримати лендінг з високою конверсією без аналітики реально тільки в одному випадку - у нас уже є перевірене рішення для бізнесу у вашій ніші і ми його просто дублюємо для вас.

Вартість лендінг пейдж під ключ?

Індивідуальна розробка цільової сторінки під ключ - найдорожчий варіант. Якщо шаблонне рішення коштує приблизно 100 $, то продумане індивідуальне -стартує від 1 500 $, і процес розробки нічим не відрізняється від процесу створення повноцінного корпоративного сайту: аналіз конкурентів, технічне завдання, створення дизайну, купівля системи управління, програмування, а у деяких випадках інтеграція з сервісами оплати, телефонією і crm-системою.

Яким способом можна оплатити створення лендінгу?

Територіально наша студія знаходиться в Україні, тому для українського бізнесу ми готові запропонувати роботу за договором і безготівковий розрахунок, оплату готівкою в офісі компанії або переказ на карту. З клієнтами із інших країн і регіонів: Росія, Казахстан, Білорусь і т.д. зазвичай використовуємо різні платіжні системи та онлайн-сервіси, наприклад, QIWI (Ківі гаманець), WebMoney та інші.