Вартість лендінгу

Цікавить ціна лендінгу з високою конверсією? Скільки коштує цільова сторінка в Landing Page Studio? Вартість лендінг пейдж залежить від складності розробки, цілей і ідеології вашого проекту.

Виберіть валюту
 • Standart

  Standart

  Дешеве рішення на основі зручної CMS з перспективою подальшого розвитку. Ідеальне рішення для тестування попиту в ніші, а також при обмеженому рекламному бюджеті.

  Готовий дизайн

  Готовий програмний комплекс

  Старт лендінгу 3 дні

  6 60014 500250Замовити
 • Individual

  Individual

  Якісний адаптивний лендінг з продуманим дизайном і змістом. Ідеальне рішення для працюючого бізнесу з продуманою стратегією просування в інтернет.

  Унікальний дизайн

  Продумані технічні рішення

  Старт лендінгу 30 днів

  16 60036 500620Замовити
 • Exclusive

  Exclusive

  Ексклюзивний лендінг з wow ефектами, інтерактивними фішками і крутий адаптивної версткою. Ідеальне рішення для просування брендів і ексклюзивних товарів в інтернет.

  Дизайн з wow ефектами

  Просунуті інтернет технології

  Старт лендінгу 45 днів

  36 60080 5001 400Замовити

Скільки коштує лендінг з шаблонним дизайном?

Landing Page з шаблонним дизайном вибирають за двох обставин: істотно заощадити бюджет на розробку і більше вкласти в рекламу або якщо просто немає грошей, а розвивати продажу потрібно. Використовуючи шаблонний лендінг, ви повинні розуміти, що заплатите близько 100 доларів за шаблон - це буде технічна частина. Додатково вам прийдется заплатити за тексти, іконки, наповнення лендінгу і настройку реклами.

Ціна цільової сторінки з високою конверсією?

Говорячи про конверсії, ви повинні відразу розуміти, що цей параметр вимірюється по каналах, кожне джерело трафіку - Google, Яндекс, соц.сети, Медійна мережа можуть показувати різну конверсію. Домогтися високої конверсії можна послідовно проходячи кілька разів такі етапи як впровадження, тестування, аналіз, коригування. Тобто отримати лендінг з високою конверсією без аналітики реально тільки в одному випадку - у нас вже є перевірене рішення для бізнесу у вашій ніші і ми його просто дублюємо для вас.

Вартість лендінг пейдж під ключ?

Індивідуальна розробка цільової сторінки під ключ - найдорожче рішення. Якщо шаблонне рішення коштує близько 100 $, то продумане індивідуальне рішення стартує від 1 500 $ і процес розробки нічим не відрізняється від процесу створення повноцінного корпоративного сайту: аналіз конкурентів, технічне завдання, отрисовка дизайну, покупка системи управління, програмування, а в деяких випадках інтеграція з сервісами оплати, телефонією і crm-системою.

Яким способом можна оплатити створення лендінгу?

Територіально наша студія знаходиться в Україні, тому для українського бізнесу ми готові запропонувати роботу за договором і безготівковий розрахунок, оплату готівкою в офісі компанії або переклад на карту. З клієнтами з інших країн і регіонів: Росія, Казахстан, Білорусь і т.д. зазвичай використовуємо різні платіжні системи та онлайн-сервіси, наприклад QIWI (Ківі гаманець), WebMoney та інші.