Лендінг кухні

Для онлайн-просування такого вузького напрямку діяльності, як кухні на замовлення, немає сенсу створювати багатосторінковий сайт з великою кількістю посилань і банерів. Є більш простий і перевірений на практиці варіант - лендінг пейдж.

Головна умова - не прагнути подати на сторінці весь асортимент кухонних меблів, а сфокусувати увагу відвідувачів на одній або максимум двох топових чи акційних моделях. Таким чином ви зможете створити всі умови для винонання лендінгом своїх функцій і ефективного розв'язання ваших бізнес-завдань.

Вдалий формат посадкової сторінки для кухонь на замовлення

На цільовій сторінці потрібно максимально повно розкрити інформацію про кухні і показати їх з усіх боків у вигідному світлі.

У разі проведення акції на кухні зі значною знижкою і на обмежений термін вкажіть про це в заголовку, що «чіпляє», або підзаголовку на сторінці. Використовуйте такі фрази, як «кухня мрії», «недорогі кухні будь-яких розмірів» тощо.

Опишіть клієнтам можливі переваги від замовлення у вас кухонь:

  • Безкоштовний виїзд замірника
  • Короткі терміни виготовлення
  • Нульова розстрочка платежу
  • Безкоштовні доставка і монтаж

При цьому до кожної з переваг веб-дизайнер може промалювати відповідні іконки.

Потенційних клієнтів не варто напружувати великою кількістю текстової інформації. Краще розташувати на лендінг пейдж якісні справжні фотографії хітів продажів у наочних ракурсах. Візуальний матеріал суттєво збільшить шанси здійснення купівлі відповідної кухні. А повний каталог кухонних меблів можна надіслати відвідувачеві на пошту після заповнення ним відповідної заявки.

Якщо у вашій пропозиції наявні кухні з різних матеріалів, додатково можна оформити блок з видами фасадів. Така можливість надасть потенційним клієнтам ширше поле вибору потрібної йому моделі за прийнятною ціною.

Спонукати до дії може одна з кнопок, які виділятимуться на загальному тлі:

  • кнопка для замовлення безкоштовного каталогу кухонь,
  • кнопка для заявки на замір кухні і консультацію фахівця,
  • кнопка замовлення на виготовлення ексклюзивної кухні.

Окремо можна створити форму для розрахунку вартості кухні на замовлення. Допоможуть користувачеві прийняти рішення на користь дизайнерської кухні наведені відгуки реальних замовників.

Лендінг для кухонь правильної структури і з грамотно розташованими елементами зробить його відвідування зручним і буде мотивувати клієнта на вчинення цільової дії.