Лендінг з послуг масажу

Надаєте послуги масажу і шукаєте способи залучення нових клієнтів, які в подальшому зможуть стати постійними? Тоді лендінг - саме той варіант, який вам треба! За допомогою ефективної сторінки захоплення ви розширите клієнтську базу і таким чином збільшите свою популярність і прибуток від продажу масажних послуг.

Переваги цільової сторінки, що пропонує послуги масажу

 • Короткі терміни розробки. У середньому на створення цільової сторінки послуг масажу знадобиться приблизно два тижні.
 • Надійне привернення уваги відвідувачів. Завдяки лаконічним і яскравим деталям у вигляді інформативного контенту і привабливого дизайну лендінг масажу не залишиться непоміченим для цільової аудиторії.
 • Невисока вартість і швидкий період окупності вкладень. При відносно невеликих витратах на створення лендінгу масажу і солідної віддачі від збільшення відвідуваності вашої сторінки ви максимально швидко покриєте видатки на його розробку.

Порядок роботи зі створення правильного лендінгу масажного салону

Досвідчені фахівці виконають розробку лендінгу масажу у такій послідовності:

1. Формування індивідуальної концепції.

 • Насамперед із замовником обговорюють деталі надання послуги:

          - види масажу;

          - вартість послуг;

          - гарантії ефективності методик та ін.

 • На основі отриманої від замовника інформації визначаються групи потенційних клієнтів і деталізується портрет представників кожної з них (людей з хворобами хребта, жінок, які прагнуть схуднути, спортсменів і т.д.).

 • Шляхом опрацювання відповідей на можливі страхи клієнтів вимальовуються структурні блоки посадкової сторінки.

2. Розробка зрозумілої навігації і написання текстів, які продають.

 • Акцентувати увагу відвідувачів на основних перевагах вашого масажного бізнесу допомагає правильно вибудувана структура елементів прототипу лендінг пейдж. Такою вона вважається, коли приводить відвідувача до неодмінного замовлення послуги масажу через дзвінок або відправку онлайн-заявки.

 • Додавання на сторінку потрібних фраз є ефективним мотиватором для зв'язку з вами відвідувачів.

3. Наповнення сторінки гарним дизайном і оснащення зручними функціями.

 • Барвистий дизайн, продуманий індивідуально під ваші послуги масажу, який дає наочне уявлення про вашу діяльність за допомогою реальних фото, остаточно розставляє акценти на перевагах пропозиції.

 • Для коректної роботи лендінгу масажу проводиться його адаптація не тільки під комп'ютери, а й під мобільні пристрої.

 • Додатково цільова сторінка може бути оснащена системою управління для самостійного коригування цін тощо, а також системою моніторингу заявок від клієнтів, які будуть надходити на вашу електронну пошту.

Обирайте розумну інтернет-рекламу масажу у формі лендінг пейдж. Якщо ви прямо зараз хочете втілити у життя ідею реалізації лендінгу, присвяченого масажу, - креативна команда Landing Page Studio до ваших послуг!