Лендінг пейдж з меблів на замовлення

Займаєтесь популярним видом бізнесу - виготовленням і продажем меблів на замовлення? При цьому прагнете до розширення купівельного кола? Для вас найправильнішим рішенням буде замовлення стильної лендінг пейдж меблів, яка яскраво презентуватиме ваші вироби. Цей потужний онлайн-інструмент у короткі терміни здатний привести на ваш майданчик нових клієнтів і підвищити лояльність до вашої компанії.

Можливі способи реалізації меблевої лендінг пейдж

Є декілька способів подання лендінгу меблевої ніші:

  • конструювання посадкової сторінки на шаблоні;
  • розробка лендінг пейдж «під ключ».

Використовуючи готові для наповнення типові макети, незважаючи на їх популярність, ви навряд чи зможете здивувати користувачів оригінальністю і не досягнете максимальних результатів. У той час як індивідуальний підхід до вашого меблевого бізнесу з боку кваліфікованих лендінг-розробників дозволить вигідно підкреслити сильні сторони меблевої продукції і сфокусувати на них увагу відвідувачів.

3 характерні особливості лендінгу меблів

Щоб виконувати свою основну функцію продажу, лендінг пейдж меблів відрізняється від інших односторінкових сайтів такими складовими, як:

  1. Контекстна реклама. Хороший меблевий односторінковий сайт відрізняється від неефективного лендінгу грамотно налаштованою контекстною рекламою, націленою вибірково на потенційних покупців меблів.    

  2. Продуманий дизайн. Актуальний і ненав'язливий дизайн допомагає лендінгу меблів продавати. Тут краще дотримуватися принципу «візуалізувати все, що можна», уникаючи слів. У той же час на сторінці не має бути надмірної кількості клікабельних елементів, призначених для вчинення різних цільових дій, оскільки у такому випадку увага відвідувачів буде безрезультатно розсіюватися.

  3. Лаконічний контент. Цільова сторінка на меблеву тематику містить інформацію виключно по суті без зайвих деталей: які меблі ви пропонуєте (виготовлення кухонь, шаф-купе тощо), скільки вони коштують, за яких умов (безкоштовний замір, безкоштовна доставка) і яким чином їх можна замовити. Для цього важливо підібрати і додати на сторінку фрази, які впливатимуть на відвідувачів.

Що ви отримуєте завдяки лендінг пейдж меблів?

З появою у мережі вузькоспеціалізованого меблевого інтернет-майданчика на вас чекає:

  • Багаторазове збільшення кількості відвідувачів.

  • Посилення довіри до меблевої торгової марки.

  • Стрімке зростання продажів меблів.

  • Підвищення рівня прибутковості меблевого бізнесу.

Збережіть свій час на ведення основного бізнесу, а роботу зі створення крутої сторінки з продажу меблів доручіть професіоналам Landing Page Studio! Наша досвідчена команда на вигідних умовах запропонує вам свіжі ідеї та найкращі способи їх реалізації у вигляді створеного за всіма правилами лендінгу меблів.