Лендінг пейдж з продажу нерухомості

Сфера нерухомості в Україні є однією з конкурентних на ринку продажів. І для того, щоб ефектно прорекламувати свій бізнес і виділити його з безлічі ріелторських компаній, власнику агентства нерухомості краще замовити створення лендінг пейдж.

За допомогою грамотно побудованого односторінкового веб-сайту ви зможете домогтися багаторазового збільшення продажів різних об'єктів (квартир, котеджів, офісів тощо).

Навіщо потрібна лендінг пейдж у сфері нерухомості?

Основна мета створення лендінгу для агентства нерухомості - отримання контактів потенційних клієнтів. Крім того, до завдань посадкової сторінки входять:

 • привернути увагу до діяльності агентства нерухомості;
 • поширити інформацію про акційні і спеціальні пропозиції;
 • продемонструвати відмінності від конкурентів;
 • збільшити продажі об'єктів нерухомості.

Особливості побудови лендінгу нерухомості

Лендінг нерухомості вважається успішним, якщо він відповідає таким правилам:

 1. Вузька спеціалізація. Окрема посадкова сторінка створюється під кожний пошуковий запит (наприклад, «продаж елітних квартир за кордоном», «продаж офісних приміщень у центрі» і т.д.).
 2. «Оффер, що чіпляє». На сторінці розміщується чітко сформульована пропозиція, що описує ваші конкретні переваги за допомогою чисел і фактів.
 3. Явна цільова дія. Розташування на початку лендінг пейдж СТА-кнопки (наприклад, «заповнити форму», «заповнити форму та отримати знижку у розмірі...») сприяє успішному виконанню потенційним клієнтом бажаної вами дії.
 4. Мінімальна кількість тексту. Подання на сторінці лише необхідної інформації підштовхує відвідувача до вчинення цільової дії, у той час як надмірна кількість символів віддаляє його від бажаної вами реакції на вашу пропозицію.

Переваги лендінг пейдж нерухомості перед багатосторінковими сайтами

 • Максимально структурована і легка для розуміння інформація, яка стосується конкретної ніші у сфері нерухомості.
 • Невеликі витрати на створення односторінкового сайту в порівнянні з великими вкладеннями у розробку повноцінного сайту.
 • Швидка окупність витрачених на розробку лендінгу коштів завдяки отриманому прибутку від продажів.

Landing Page Studio, що спеціалізується на створенні односторінкових сайтів, вигідно реалізує вашу рекламну пропозицію у сфері нерухомості на зручній для сприйняття інтернет-сторінці. Таким чином ви зможете кількісно і якісно підвищити свій клієнтський трафік.

Приклади лендінгів з нерухомості