Лендінги з будівництва, ремонту квартир і натяжних стель

Бізнес у сфері будівництва та ремонту, як і будь-який інший, тримається на продажах. Немає продажів - немає бізнесу. Для того, щоб вони були, ви повинні вміти продавати або маєте знайти гарного менеджера з продажу, який буде це робити замість вас.

Гарних продавців мало, коштують вони дорого і утримати їх в компанії складно. Розмінюватися на слабких - не вигідно. Виникає запитання, як організувати продажі і побудувати ефективний бізнес?

Розповісти про свої послуги великому колу людей і знайти свою аудиторію вам допоможе інтернет. Можна рекламуватися за допомогою дошок оголошень і різних спеціалізованих майданчиків, але ніщо так не виділить вас серед конкурентів, як якісна цільова сторінка - лендінг пейдж.

Чому лендінг для будівельної компанії, а не сайт?

Звичайно, вам здається, що для вашого бізнесу однієї сторінки буде недостатньо. Завжди хочеться більше сторінок, більше інформації про вас, фотографій тощо. Але повірте, не завжди треба надавати клієнтові 100% інформації про компанію. Покажіть йому головне!

Лендінг будівельної компанії містить ту ж інформацію, що і звичайний сайт, тільки у концентрованішому вигляді, що дозволяє утримувати увагу відвідувача протягом усього часу перегляду сторінки і періодично стимулювати його звернутися до вас по послугу.

Переваги створення будівельного лендінгу 

  • Швидке створення. Терміни створення лендінгу з нуля значно коротші, ніж сайту, тому ви швидше зможете вивести товар або послугу на ринок і почати приймати дзвінки та замовлення.
  • Економія. Мабуть, говорити про те, що вартість лендінгу у кілька разів менша за вартість сайту, не потрібно. При цьому за набагато менші гроші ви отримуєте реально працюючий інструмент для залучення клієнтів.
  • Можливість оцінити реальний попит на продукт. Протестуйте попит на вашу діяльність перед тим, як створювати повноцінний сайт.
  • Наявність акцентів. Визначіть особливості та переваги вашої пропозиції і, за допомогою лендінгу, акцентуйте увагу клієнта на них.

Лендінг стане ідеальним варіантом для вашого бізнесу у галузі будівництва та ремонту, якщо:

  • ви працюєте у вузькому напрямку - наприклад, ремонт балконів, внутрішнє оздоблення квартир, будівництво каркасних будинків, установка натяжних стель та ін.
  • пропонуєте унікальну послугу або товар, ваша компанія тільки виходить на ринок, і ви бажаєте протестувати попит на послугу або товар.
  • ви розвиваєте діяльність компанії у різних регіонах - у таких випадках створюються унікальні лендінги в єдиному корпоративному стилі для кожного регіону.
  • ви проводите акцію або продаєте послугу із суттєвою знижкою.

Ви готові замовити лендінг пейдж? Landing Page Studio створить для вас цільову сторінку з унікальним дизайном і контентом, де кожний елемент буде підкреслювати усі переваги вашої послуги і стимулювати відвідувача звернутися саме до вас!

Лендінг на будівельну тематику у нашому портфоліо