Весільний лендінг

Весільний лендінг надзвичайно ефективний під час онлайн-просування будь-якого сервісу в цій затребуваній сфері. Якщо ви - агентство з організації весіль або компанія, що пропонує весільні сукні на замовлення, і хочете знайти клієнтів у мережі інтернет, вам знадобиться весільний лендінг.

У процесі підготовки лендінгу для весільного агентства необхідно орієнтуватися на деякі особливості односторінкових сайтів подібної тематики. Властива весільним церемоніям сезонність дозволяє проводити обмежені у часі акційні заходи, інформацію про які потенційні клієнти можуть знайти на сторінці. А безпосереднє просування готової сторінки за запитами відбувається з її прив'язкою до певного регіону.

Принципи оформлення гарного весільного лендінгу

Пам'ятайте, що відвідувачі весільних сайтів в основному - це дівчата або жінки. А суть жіночої психології така, що приваблива картинка для них є основним фактором для того, щоб вирішити, залишатися на сторінці чи йти з неї. У зв'язку з цим до оформлення лендінгу весілля слід підходити відповідним чином.

Сформувати позитивний конкурентний імідж і вигідно позиціонувати на ринку свої послуги з підготовки та проведення весіль допоможе стильний дизайн зі спрямованістю на конкретну цільову аудиторію: юні пари, яким більше до вподоби ніжно-рожеві тони, або дорослі (і заможні), які віддають перевагу спокійнішим відтінкам.

Привернення уваги

Приверніть до себе увагу потенційних клієнтів за допомогою текстового повідомлення про особливу «фішку» вашого весільного сервісу:

  • проведення виїзних церемоній,
  • флористика,
  • пошив ексклюзивних суконь тощо.

На сторінці, що продає весільні послуги, не потрібні зайві кнопки, рекомендується якомога простіший функціонал. А ось адаптивність з екранами мобільних пристроїв є бажаною.

Візуальним підтвердженням високого рівня весільної підготовки і своєрідним «блоком довіри» стануть розміщені на односторінковому сайті професійні фотографії щасливих молодят з відгуками під ними.

Обов'язково надайте відвідувачці можливість разшарити сторінку, що її зацікавила, у соціальних мережах. Повірте, вона обов'язково захоче поділитися цікавою і корисною інформацією зі своїми подругами та знайомими, а ще таким чином натякнути про подію, яка згодом станеться у її житті.

Виконаний зі смаком і привабливий варіант весільного лендінгу підвищить конверсію втричі і стане для вас ефективним постачальником «лідів».