Туристичний лендінг для турагентства

Стабільний потік клієнтів є запорукою успішного розвитку будь-якого туристичного агентства. У цьому бізнесі важливо не тільки отримати вихід на цільову аудиторію, але й створити імідж надійної компанії, з якою безпечно подорожувати. В інтернеті отримати і те й інше можна за допомогою якісної, добре структурованої сторінки, що продає.

Лендінг пейдж - цільова сторінка, кожен компонент якої спрямований на те, щоб спонукати відвідувача вчинити необхідну цільову дію, у нашому випадку - замовлення туру.

Як працює лендінг?

  • лендінг залучає лише цільову аудиторію - кожна людина, що потрапила на вашу сторінку є потенційним клієнтом вашого агентства;
  • цільова сторінка складається з компонентів, які продають і які створюють потрібне враження у відвідувача, викликають довіру і бажання зробити цільову дію;
  • лендінг повністю концентрує увагу відвідувача на головних для нього речах: вашій пропозиції і її реальних перевагах для клієнта;
  • лендінг постійно утримує увагу клієнта за рахунок легкої подачі та інформативності.

Ви отримуєте максимально ефективну сторінку, яка продає ваші послуги без будь-яких зусиль з вашого боку. Ви можете продуктивно працювати з клієнтами, оскільки вони вже переконалися у користі і надійності ваших послуг. Тепер ваше завдання - виправдати їх очікування.

Переваги лендінгу для турагентства:

  • Імідж. Індивідуальний сайт у корпоративному стилі дасть клієнту зрозуміти, що він має справу з професіоналами, які піклуються про свою репутацію.
  • Клієнти. Головна перевага лендінгу - орієнтація на цільову аудиторію. Саме такий підхід дозволяє отримати максимальну конверсію, а значить і максимальний наплив клієнтів.
  • Унікальна пропозиція. Лендінг підкреслює головну перевагу вашої пропозиції (гарячий тур, акція, знижка, незвичайні подорожі тощо) і заманливо вказує потенційному клієнту на користь, яку він отримає, скориставшись цією пропозицією.

Команда Landing Page Studio на основі вашої пропозиції створить загальну концепцію лендінгу, яка дозволить повною мірою відобразити особливості та переваги співпраці з вашим турагентством. Ми створимо ефективну цільову сторінку, орієнтовану на ваш бізнес, і оптимізуємо її так, щоб ваші клієнти завжди могли вас знайти.