Швидкий старт

Однією з головних цілей використання лендінгу в бізнесі, крім залучення трафіку і підвищення конверсії, є швидкий старт продажів. Всього тиждень - і перші клієнти вже знаходять вас у мережі і роблять свої перші замовлення!

Як працює landing page?

Схема, завдяки якій лендінг дозволяє швидко розпочати продажі, дуже проста - одна сторінка, одне речення, одна дія.

У той час, як великі інтернет-магазини розпилюють увагу користувача на тисячі товарів одночасно, цільова сторінка концентрує його на одному, в кілька разів прискорюючи процес прийняття рішення.

Для того, щоб лендінг почав працювати якомога швидше і з перших днів забезпечував високу конверсію, він повинен мати:

  • зручний інтерфейс - всі дії на сайті мають бути інтуїтивно зрозумілі користувачеві - це запорука ефективної взаємодії та гарного враження від нього у потенційного клієнта;
  • унікальна пропозиція - запропонуйте користувачеві те, що не може запропонувати ніхто, і він не піде від вас з порожніми руками;
  • елементи, які продають, - заголовки, тексти, фотографії, дизайн - по суті, всі компоненти лендінгу повинні продавати;
  • відгуки - доведіть свою компетентність, переконайте користувача, що клієнтам є за що вам довіряти;
  • заклики до дії - ключовий компонент будь-якої посадкової сторінки. Правильно розставлені заклики і кнопки з цільовими діями буквально творять дива - як тільки у користувача виникло бажання залишити заявку, потрібна кнопка тут як тут.

Лендінг стане ідеальним рішенням для:

  • швидкого запуску продажів;
  • тестування нової ніші, товару чи пропозиції;
  • початку бізнесу в умовах обмеженого бюджету;

Лендінг пейдж - просте рішення для швидкого старту продажів. Так, нюансів багато, але на практиці доведено, що результат того вартий!

Landing Page Studio розробить для вашого бізнесу ефективний лендінг, за допомогою якого ви зможете розпочати продажі вже через тиждень. Залучайте користувачів, які зацікавлені у вашій пропозиції, і отримуйте максимум від продажів в інтернеті разом з Landing Page Studio!