Лендінги для салонів краси і з продажу косметики

Послуги у сфері краси і здоров'я - прибуткова діяльність. У наш час, наповнений проблемами і стресами, люди, особливо жінки, не схильні економити на собі і власному здоров'ї. Але організувати прибутковий бізнес у цій сфері вдається тільки тим, хто вміє правильно себе подати і продати клієнтові.

Створювати повноцінний сайт у сфері краси та здоров'я у більшості випадків немає ніякого сенсу. Основну цінність клієнт отримує не на сайті, тут його мета - переконатися, що ця послуга дійсно йому потрібна і саме у вас.

Розкажіть клієнту про всі переваги своєї пропозиції за допомогою лендінгу!

Лендінг повністю присвячений одній конкретній пропозиції, товару чи послузі, при цьому головна його мета - спонукати відвідувача до вчинення цільової дії - замовлення, дзвінка, консультації тощо.Можливості лендінгу для розвитку вашого бізнесу у сфері краси та здоров'я:

  • Являє собою онлайн-вітрину для вашого бізнесу. Тут увага відвідувача повністю концентрується на вашій унікальній пропозиції та її користі. Потенційний клієнт одночасно отримує усю інформацію, важливу для здійснення замовлення (або виконання іншої дії) - пропозиція, її переваги, відгуки тих, хто вже скористався нею, відомості про терміни, акції і знижки. 
  • Цілодобове залучення нових клієнтів. Завдяки складовим, які продають, - дизайну, тексту, зображенням, відео - лендінг буквально просуває вашу пропозицію сам по собі.
  • Створення конкурентного іміджу і підтвердження вашої експертності. У сфері краси і здоров'я це дуже важливо, тому що конкуренція в галузі - висока, а компетенція - часто недостатня, що відлякує клієнтів. Гарний лендінг салону краси дозволить переконати потенційного клієнта у ваших професійних знаннях і вміннях, а також викличе у нього довіру.

Сміливо робіть вибір на користь лендінгу салону краси, якщо:

  • ви пропонуєте вузькоспеціалізовані послуги - наприклад, нарощування вій, чистка обличчя, стрижка та ін.
  • у вас є унікальна пропозиція - наприклад, особлива техніка масажу, маски з рідкісних компонентів, вигідна знижка або акція, виконання послуг з виїздом до клієнта тощо.
  • у вас є сайт, але він недостатньо ефективний, і вам необхідно підвищити конверсію.
  • ви хочете протестувати попит на вашу пропозицію.

З Landing Page Studio ви отримаєте ефективний інструмент для збільшення клієнтської бази! Визначимо вашу унікальну торговельну пропозицію і на її основі створимо адаптивну цільову сторінку з унікальним дизайном і контентом, що продає.