Безкоштовні шаблони лендінг пейдж - переваги і недоліки використання

Безкоштовні шаблони лендінг пейдж - переваги і недоліки використання

Дата:13 Ноября 2018
Тема:Розробки

Ви маєте безліч ідей зі створення односторінкового сайту для свого бізнесу, але у кишенях гуляє вітер? Спеціально для вас розроблені і викладені в інтернет безкоштовні готові шаблони лендінг пейдж. За допомогою шаблонних рішень ви можете самостійно сконструювати односторінковий сайт, витративши лише свій час.

У нашій студії розробляються лендінги на замовлення для бізнесу. У процесі створення бере участь команда фахівців: менеджер, маркетолог, дизайнер, програміст і копірайтер. Нам складно уявити, як із цим впорається один, далеко не технічний фахівець, не дизайнер і не маркетолог.

Хочу поділитися власним досвідом початківця у такій «побудові» лендінгу, на собі відчувши усі переваги й недоліки використання безкоштовних сервісів.

Перед написанням цієї статті мене кинули у такий експеримент. Уточню, я беру участь у створенні сайтів як копірайтер і зовсім віддалено розумію, що таке HTML код, і який колір краще впливає на конверсію.

Переваги використання безкоштовних шаблонів:

 • Не треба звертатися до дизайнерів і програмістів. Ви не витрачаєте свій час на пошуки фахівців, а можете створити сторінку захоплення самостійно навіть без знань в області HTML.
 • Швидкість створення. Створення безкоштовної посадкової сторінки займає від 5 хвилин до кількох годин.
 • Легкість видозміни. У разі необхідності до уже готового рішення можна внести доопрацювання.
 • Економія грошей. Плюс беззаперечний і важливий, оскільки вам не потрібно оплачувати дорогі послуги фрілансерів або спеціалізованих веб-студій.
 • Можливість тестування вашої ніші у межах відведеного на це часу. За допомогою безкоштовного шаблону у вас з'являється можливість спостерігати за поведінкою потенційної цільової аудиторії, зібрати інформацію про її смаки та вподобання ще до початку запуску вашого бізнесу.
 • Запуск рекламної кампанії. У багатьох конструкторах є додаткова послуга з налаштування контекстної реклами.

Недоліки використання безкоштовних шаблонів:

 • Шаблонний зовнішній вигляд лендінгів. Створені на основі стандартної структури зі схожими схемами розташування блоків сторінки можуть мати вигляд копій один одного.
 • Відсутність «фішки», що запам'ятовується. Готові сконструйовані рішення позбавлені оригінальності і не здатні виділити ваш бренд з маси інших, тому їх спрямованість на преміум-сегмент клієнтів навряд чи виявиться успішною.
 • Залучення копірайтера. З метою написання текстів, що продають, для вашої лендінг пейдж доводиться звертатися за копірайтингом.
 • Нерусифікована мова техпідтримки. Якісні послуги шаблонних лендінгів створені не в нашій країні і часто відповіді на запитання, адресовані службі підтримки, можна отримати лише англійською мовою.
 • Орієнтація на «західну» аудиторію. Далеко не всі потенційні клієнти у нашій країні готові до оформлення односторінкового сайту європейського зразка, у зв'язку з цим вони відсіваються.

Після розгляду основних переваг і недоліків створення лендінг пейдж на основі безкоштовних шаблонів вам залишається тільки зважити всі «за» і «проти». Якщо вас влаштовують можливості такого способу для просування вашого бізнесу у мережі, використовуйте його (допоможе наш огляд конструкторів для створення цільових сторінок), а якщо ні - не шкодуйте грошей і зверніться до професіоналів.

Дивись ще

Лендінг: як це працює

Про те, які основні етапи і цілі має виконувати лендінг. Як цього досягти і на що необхідно звертати увагу, створюючи односторінковий сайт.

Лендінг пейдж: переваги і недоліки

Які є недоліки і переваги односторінкового сайту? Детальна інформація про лендінг пейдж та її слабкі і сильні сторони.

Конверсія landing page: яких результатів чекати після запуску цільової сторінки?

Що таке конверсія, і як вона впливає на ваш бізнес? Важлива інформація для відстеження ефективності landing page.

Лендінг на Wordpress - переваги, недоліки та основні фішки

Бажаєте створити лендінг пейдж на системі Wordpress? Спочатку варто ознайомитися з головними недоліками і перевагами цієї безкоштовної системи.