Все у житті колись буває в перший раз. І якщо вам ще жодного разу не доводилося займатися просуванням свого бізнесу в інтернеті за допомогою лендінг пейдж, може настати момент, коли у цьому виникне необхідність.
Для створення лендінгу ви можете скористатися конструкторами, широко представленими у мережі.
Навіть якщо ви не володієте маркетинговими знаннями і навичками програмування, з їх допомогою можна створювати сторінки приземлення самостійно - перевірено на собі. Про мої перші кроки в області вивчення таких сервісів далі.
З чого ви зазвичай починаєте пошук будь-якої інформації в інтернеті? Вводите у рядок пошуку запит. Так і я ввела фразу «найкращі конструктори для лендінг пейдж» - і у відповідь отримала понад 75 тисяч посилань, після чого почала знайомство з корисними сервісами. У процесі занурення в море незнайомої для мене інформації визначилося коло з десяти найпопулярніших.
Незважаючи на виявлені відмінності у можливостях сервісів, основні умови роботи у кожному з них виявилися схожі між собою.
Перш ніж розпочати роботу з будь-яким сервісом, вам потрібно у ньому зареєструватися (створити свій акаунт). Це дозволить вам безкоштовно розробити і тестувати демо-версію сторінки (від 7 днів до необмеженого часу). Після цього перед вами відкриваються цікаві можливості для творчості.
PlatformaLP.ru (www.platformalp.ru). Для мене видався найпростішим конструктором. Але будьте готові до того, що робота у ньому забере чимало часу. Справа в тому, що у сервісі відсутні готові шаблони, і кожен блок потрібно збирати по «цеглинці».
Weebly (www.weebly.com). Дає можливість сформувати односторінковий сайт шляхом простого пересування елементів. Для тих, хто не володіє англійською мовою, недоліком може стати не повністю русифіковане меню інтерфейсу. Суттєвих труднощів у використанні не виникло.
LPmotor.ru (www.lpmotor.ru). Як і на Weebly.com, завдяки візуальному редактору посадкова сторінка досить просто збирається із секцій методом пересування. Є в наявності 29 шаблонів. Приємною особливістю виявилася можливість змінювати розмір зображень, чого немає в інших конструкторах.
UMI.ru (umi.ru). У сервісі можна обрати створення лендінгу на основі більш ніж 500 наявних дизайнів із 15-ти тематичних категорій. Доступна установка спливаючих зображень. Панель управління досить легка для візуального сприйняття і використання.
Leadkit.ru (leadkit.ru). Готових картинок у цьому сервісі вам не запропонують, тому доведеться витратити час на пошук відповідних зображень у мережі. Але є приємний бонус: крім 50 різноманітних шаблонів, конструктор забезпечений додатковими налаштуваннями зі створення динамічного мультилендінгу.
LPgenerator.ru (lpgenerator.ru). Саме тут найбільша кількість шаблонів (понад 100 платних і 100 безкоштовних) і найбільший банк зображень (більше 50 млн). Також є варіант побудови з порожнього шаблону. Проте сам інтерфейс редактора перевантажений значками й опціями. На мій погляд, більше підійде для досвідчених розробників цільових сторінок, ніж для початківців.
Bazium.ru (bazium.ru). Дуже зручний конструктор зі спливаючим меню, що відрізняється вміло підібраними заголовками блоків. Але шаблонів на вибір усього 3, і немає можливості прикріпити іконку сайту (фавікон) на сторінці. Порада з особистого досвіду: після того, як закінчите оформлення сторінки, не забудьте натиснути в меню кнопку «Зберегти», інакше усі зусилля будуть марними (така обов'язкова умова є також у роботі з LPtrend.com і Leadkit.ru).
Landingi.ru (landingi.ru). Платформа дозволяє створити сторінку як на готовому шаблоні, яких близько 105 штук, так і на порожньому. Незручність шаблонів полягає у використанні текстів англійською мовою. Через це у користувачів, які не володіють мовою, можуть виникнути труднощі під час роботи.
Tilda (tilda.cc). Переваги: наявність навчальної відеопрезентації, ефективна подача контенту у вигляді графіки і заголовків, регулярно оновлювана модульна бібліотека із більш ніж 100 різних блоків. Недоліком можна назвати, так як і в Landingi.ru, нерусифіковані тексти шаблонів, але якщо з англійською немає проблем, то це не перешкода.
І наостанок, рекомендації для тих, хто все ще сумнівається: не бійтеся вивчати і тестувати нові для себе інструменти. Тільки так ви зможете обрати помічників для створення ефективних сторінок просування і збирати інформацію про відвідуваність цих сторінок.
А для тих осіб, у яких бюджет дозволяє, є гідна альтернатива самостійному вивченню конструкторів: звернення до фахівців веб-студій, які і будуть відповідати за кінцевий результат своєї праці.
Про те, які основні етапи і цілі має виконувати лендінг. Як цього досягти і на що необхідно звертати увагу, створюючи односторінковий сайт.
Які є недоліки і переваги односторінкового сайту? Детальна інформація про лендінг пейдж та її слабкі і сильні сторони.
Що таке конверсія, і як вона впливає на ваш бізнес? Важлива інформація для відстеження ефективності landing page.
Бажаєте створити лендінг пейдж на системі Wordpress? Спочатку варто ознайомитися з головними недоліками і перевагами цієї безкоштовної системи.